Historie společnosti

Vaše DEDRA, s.r.o.

Příběh společnosti DEDRA

Vznik společnosti Vaše DEDRA, s.r.o. se datuje do roku 1995. Od svého vzniku prodávala své výrobky v běžné síti supermarketů. Mezi nejznámější obchodní značky, znichž některé společnost používá i dnes se řadí KAMENOŽROUT, ANTIFLEK, SENSA, GOSH. V průběhu let vznikl enormní tlak ze strany obchodních řetězců na snižování ceny jednotlivých výrobků, tak aby výrobky byly pouze alternativou k výrobkům nadnárodních koncernů. Snižování ceny jednotlivých výboků by se ale dalo dosáhnout pouze na úkor kvality jednotivých produktů. Proto se vedení společnosti raději rozhodlo opustit pulty obchodních řetězců a začala své výrobky prodávat přes vlastní e-shop a formou katalogového prodeje.

Toto rozhodnutí padlo v roce 2005 a DEDRA v tomto roce zcela změnila svojí prodejní strategii a distribuční cestu od obchodních řetězců směrem k přímému prodeji prostřednictvím vlastního katalogu, sítě prodejců a následně také na internetu.

První vlastní katalog společnost vydává v roce 2006. Již v tomto roce dochází k rozšíření stávající nabídky o další kosmetické a drogistické výrobky a rozšiřování nabídky probíhá i v současné době.

Společnost zavedla do prodeje i doplňkový sortiment, tedy výrobky, které sama nevyrábí, ale nakupuje. Jedná se zejména o prémiové kuchyňské doplňky, úklidové náčiní, sezónní i trvalé dekorace, bytový textil, hračky a kuchyňské elektrospotřebiče.

Hlavním nosným programem společnosti je ale stále výroba drogistických a kosmetických výrobků.

Společnost byla i několikrát oceněná a to nejen za své výrobky, ale i za svůj přístup k zákazníkům, nadhledu a smyslu pro sebeironii.

V rámci projektu "Vyrobeno v Česku" byl o společnosti Vaše Dedra, s.r.o. natočen i krátký spot.

Celý příběh značky DEDRA si můžete přečíst na oficiálním webu firmy.


Katalogový prodej

Začátek přímého katalogového prodeje.

Katalogový prodej je příležitostí na přivýdělek a není to o tom, že je potřeba prodávat nějaké zbožíí. Předpokladem pro vybudování vlastního podnikání je dobrá znalost výrobků, které společnost ve svém katalogu nabízí.

Jak je možné získat výrobky DEDRA?

  • Nákupem od některého z registrovaných členů - ať už osobně, nebo přes některý e-shop
  • Nákupem na oficiálních stránkách společnosti

Sami se můžete rozhodnout, zda za výrobky budete platit katalogové ceny, nebo nakupovat se slevou. Zda budete mít přivýdělek ke svému platu, nebo se pustíte do vybudování vlastního podnikání. Jak hodně se změní Váš život díky DEDRA INNOVATIONS je jen na Vás. Společnost nabízí nejen výdělek – slevu, ale i odměny v různých promo akcích, návštěvu školení v ČR pro nejlepší koordinátory a prodejce nebo dokonce konference v zahraničí – Egypt, Kanárské ostrovy nebo Thajsko. Všechno začíná vstupem do rodiny Dedrušek.

Existují dva způsoby jak být úspěšná díky DEDRA!

Prodej produktů a drogerie DEDRA

Pokud rádi doporučujete a prodáváte výrobky, pak si zvyšte svůj výdělek tím, že začnete nabízet produkty DEDRA. Získáte tak až 30% marži – zisk z objednávek pro své zákazníky. Každý měsíc je v nabídce nový katalog plný novinek. Prodávejte jednoduše s pomocí katalogu, svého obchůdku nebo www stránek.

Vydělejte si ještě více tím, že pozvete do rodiny DEDRA ostatní

Sestavte si svůj vlastní tým koordinátorů. Registrujte nové zákazníky - koordinátory. Pracujte s novými zákazníky tak, aby se z nich stali koordinátoři. Sdílejte s nimi své zkušenosti. Snažte se, aby i oni šířili znalost produktů DEDRA dále. Váš koordinátor vám bude pomáhat s budováním vlastního teamu. Společnost Vaše DEDRA vám nabídne školení a konference pro zlepšení vašich schopností a dovedností.

Čím větší a širší se váš tým stane, tím větší zisk získáte.

Vše o možnosti spolupráce najdete porobně popsané na oficiálním webu společnosti Vaše DEDRA, s.r.o.