Blog

V nejnovějším katalogu FLECKITO, který začal platit právě dnes (24.5.2024) najdete dva velice zajímavé pomocníky při praní a to WHITE FLECKITO TABS a COLOR FLECKITO TABS. Jedná se o tablety, které posilují účinek pracího prostředku, což vede k lepšímu odstranění skvrn i při nižších teplotách praní.

DEDRA MEETING JARO 2024 proběhne 20.4.2024 v Ostravě. Pro své koordinátory, prodejce a příznivce značky DEDRA firma připravila DEDRA MEETING v 4* Quality Hotel Ostrava City.

Vyšel nový katalog CATALOGUE 1/2024, nově v menším, kabelkovém provedení. Tento katalog má 100 stran a nalezneš v něm oblíbené zboží, zajímavé novinky např. EKO ultra AQUATIX- rostlinné koncentráty na ruční mytí nádob. Zboží z CATALOGUE 1/2024 je možné již objednat, expedice objednaného zboží začne 2.1.2024.
V platnosti jsou také katalogy 11/2023 a...

Právě začal platit CATALOGUE 11/2023. Najdete v něm nejen oblíbené NOVINKY, ale také INSPIRACI A DÁRKY. Naleznete zde i spoustu akčních nabídek a novinek do domácnosti. Nový katalog CATALOGUE 11/2023 108 stran a naleznete v něm oblíbené NOVINKY pro svou INSPIRACI a DÁRKY, ale také spoustu akčních nabídek a novinek do domácnosti.

V mnoha domácnostech již začala topná sezóna. Pro ty z vás, kteří v tomto podzimním období používají krbová kamna máme v nabídce EKOLOGICKÝ GELOVÝ PODPALOVAČ DO KRBŮ A GRILŮ. Tento gel se stejně jako jiné tuhé podpalovače musí dát pod dřevo a zapálit. Do plamene hořícího gelu pak přikládáme menší polena a po jejich rozhoření už přikládáme větší...

Právě začal platit CATALOGUE 10/2023, v kterém naleznete oblíbené NOVINKY, které vytvoří nezapomenutelnou vánoční atmosféru. Naleznete zde i spoustu akčních nabídek a novinek do domácnosti.